Filtruj według

Cena

Cena

  • 350,00 zł - 719,00 zł

Seria Procesora

Seria Procesora

Liczba rdzeni procesora

Liczba rdzeni procesora

Pamięć Cache Procesora

Pamięć Cache Procesora

Typ pamięci RAM

Typ pamięci RAM

Model Karty Graficznej

Model Karty Graficznej

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Komputery poleasingowe Lenovo

Użytkownicy indywidualni oraz biznesowi z całego świata doskonale kojarzą chińską markę Lenovo i produkowany przez nią sprzęt IT. Od prawie 40 lat firma proponuje konsumentom innowacyjne rozwiązania informatyczne, które znacząco ułatwiają prowadzenie działalności gospodarczej różnego typu. Stacjonarne komputery poleasingowe tej cenionej w branży marki stanowią także znaczną część oferty sklepu internetowego Netman.pl. Wyróżniają się one na tle konkurencji klasycznym wyglądem obudowy, kompaktowymi rozmiarami i, co chyba najważniejsze, niezawodnością działania. Jeśli wziąć pod uwagę te parametry i dodać do tego niską cenę, jaką proponujemy w naszym sklepie za każdy komputer poleasingowy, otrzymujecie Państwo wyjątkowo atrakcyjne jednostki robocze.

Komputery poleasingowe Lenovo – oferta nie do przeoczenia

Proste zarządzanie systemami, wydajność na najwyższym poziomie, wytrzymała obudowa o eleganckim designie, którą w razie potrzeby można bez problemu rozbudowywać o dodatkowe podzespoły - takie cechy mają wszystkie znajdujące się na naszej stronie internetowej komputery Lenovo. Oferujemy biznesowy sprzęt poleasingowy najwyższej klasy, w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Urządzenia są szczegółowo testowane przed wprowadzeniem do oferty sprzedażowej, tak by mieli Państwo pewność, że będą pracowały niezawodnie, mimo iż były one wcześniej użytkowane przez okres do dwóch lat. Dane znajdujące się na dyskach zostają wyczyszczone, a uszkodzone elementy wymienione lub naprawione. Dzięki tym działaniom stacjonarne komputery poleasingowe Lenovo klasy biznes charakteryzują się lepszymi parametrami technicznymi niż niejeden sprzęt IT znajdujący się aktualnie na półkach sklepowych.

Komputery Lenovo ThinkCentre - dla wymagających użytkowników

Pragniemy zapewnić naszym Klientom poleasingowy sprzęt Lenovo najwyższej jakości w możliwie jak najbardziej atrakcyjnej cenie, dlatego też oferujemy przede wszystkim modele z serii ThinkCentre w formacie Tower, Small Form Factor i Tiny. Ze względu na to, że linia została opracowana z myślą o użytkowaniu biznesowym, urządzenia wyposażono w zaawansowane technologicznie podzespoły, które gwarantują szybką, płynną i bezawaryjną pracę przez wiele lat, a także niezwykle intuicyjne zarządzanie systemami. Poleasingowe jednostki robocze ułatwią nie tylko codzienną obsługę działalności gospodarczej; mogą być również z powodzeniem wykorzystywane w zaciszu domowym przez użytkowników poszukujących jednostek roboczych do bardziej profesjonalnych zadań.

Seria ThinkCentre – idealne rozwiązanie dla biznesu

Poleasingowe komputery osobiste Lenovo ThinkCentre posiadają imponującą specyfikację techniczną. Każdy prezentowany na stronie model wyposażono w czterordzeniowy procesor Intel Core i5 (taktowanie z częstotliwością do 3,7 GHz) oraz dysk SSD. Wbudowana pamięć DDR3 o zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię i wysokiej przepustowości gwarantuje efektywną pracę nawet przy jednoczesnym korzystaniu z wielu aplikacji. Wydajna karta graficzna Intel HD nowej generacji o wysokiej mocy obliczeniowej umożliwia szybkie przetwarzanie różnorodnych multimediów i, co najważniejsze, zapewnia bardzo dobrą rozdzielczość generowanego obrazu. Komputery Lenovo ThinkCentre zostały wyposażone w pobierające niewielką ilość energii podzespoły oraz doskonały system chłodzenia, dzięki czemu pracują nad wyraz cicho i są bardzo ekonomiczne w eksploatacji. Warto zwrócić uwagę także na elegancki design – wszystkie modele wchodzące w skład serii posiadają klasyczną, czarną obudowę. W odróżnieniu od urządzeń starszej generacji posiadają dość kompaktowe rozmiary, więc zajmują niewiele przestrzeni.

Poleasingowe komputery Lenovo od Netman.pl

W naszym sklepie znajdą Państwo w atrakcyjnej cenie jednostki robocze idealne do użytku biznesowego, jak i domowego. Każdy z prezentowanych modeli możemy w razie potrzeby rozbudować o dodatkowe podzespoły, tak by sprzęt spełniał wszystkie pokładane w nim oczekiwania. Niewątpliwym atutem komputerów poleasingowych Lenovo oferowanych w Netman.pl jest zainstalowany już przed sprzedażą system Windows. Oferowane urządzenia są objęte gwarancją na okres minimum 1 roku.