Stawiamy na rozwój - otwieramy nowy salon sprzedaży w Krakowie!

Posted by      0 Comments  views (6)
Stawiamy na rozwój - otwieramy nowy salon sprzedaży w Krakowie!
Już w najbliższy poniedziałek - 01.06.20 r. - w Krakowie zostanie otwarty nowy salon sprzedaży Netman.pl oferujący poleasingowe laptopy, komputery stacjonarne, monitory oraz akcesoria komputerowe. Dla nowych klientów przygotowaliśmy specjalną promocję - przez pierwszy tydzień cały asortyment w sprzedaży stacjonarnej objęty będzie 10% rabatem.
Monitory komputerowe - artykuł przekrojowy, część 2: LCD i matryca Twisted Nematic
Garść informacji na temat rodzajów monitorów LCD, stosowanych w nich matrycach oraz charakterystyka najpopularniejszej matrycy stosowanej w monitorach - Twisted Nematic (TN).
Monitory komputerowe - artykuł przekrojowy: historia rozwoju, kluczowe pojęcia, jak wybrać właściwy - część 1
Monitor to integralna i nieodzowna część klasycznego, stacjonarnego zestawu komputerowego. Jeśli ciekawi Cię historia rozwoju tego urządzenia, chcesz poznać budowę i zasadę działania oraz zastanawiasz się nad zakupem ale nie wiesz jaki wybrać to niniejszy artykuł jest idealną odpowiedzią na wszystkie te kwestie. W części pierwszej: historia rozwoju monitorów komputerowych, rodzaje, budowa i zasada działania.
Poleasingowe laptopy Lenovo ThinkPad X240, X250 oraz X260 – słów kilka o serii X dostępnej w ofercie Netman.pl
Charakterystyka trzech poleasingowych laptopów biznesowych z oferty Netman.pl. Sprawdź czym odznaczają się poleasingowe laptopy Lenovo Thinkpad X240, X250 oraz X260.
Przedstawiamy HP EliteBook 840 G3 – recenzja dostępnego od niedawna w ofercie Netman.pl poleasingowego laptopa klasy biznes.
Oto nowa pozycja w naszym menu produktowym - elegancko wyglądający, kompaktowy HP EliteBook 840 G3. Sprawdź, w jaki sposób wykonany został ten prestiżowy komputer oraz w jakiej specyfikacji oferujemy go w sprzedaży.
Słów kilka o stacjach dokujących - charakterystyka produktu oraz jego funkcji.
Czym jest stacja dokująca do laptopa, jakie ma funkcje i co odróżnia ją od pokrewnych urządzeń jakimi są replikatory portów - o tym w niniejszym artykule.
Poleasingowy laptop Lenovo ThinkPad T450S - wysoce mobilny biznesowy ultrabook niebawem w ofercie Netman.pl
Sprawdź czym charakteryzuje się nowy produkt w naszej ofercie - poleasingowy laptop Lenovo ThinkPad T450S, wysoce mobilny ultrabook klasy biznes.
Przedstawiamy Lenovo ThinkPad T420 - poleasingowy, uniwersalny laptop z oferty Netman.pl
Przedstawiamy ogólną sylwetkę poleasingowego laptopa Lenovo ThinkPad T420 - laptopa szczególnie mobilnego, o uniwersalnych zastosowaniach, dostępnego w ofercie sklepu internetowego Netman.pl.
Przedstawiamy Dell Precision M4700 - poleasingowy laptop z oferty Netman.pl
Charakterystyka dostępnego w ofercie Netman.pl poleasingowego laptopa biznesowego Dell Precision M4700 - laptopa do ciężkiej pracy biurowej i wyzwań graficznych.
Laptopy poleasingowe - dlaczego warto zastanowić się nad zakupem urządzenia z tego segmentu?
Zakup laptopa poleasingowego to wiele korzyści - nie tylko atrakcyjna cena. Sprawdź dlaczego warto zastanowić się nad zakupem laptopa poleasingowego.