Zwroty

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Konsument dokonujący zakupu na odległość, poza sklepem stacjonarnym ma prawo do odstąpienia od umowy kupna - sprzedaży oraz zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy kupna - sprzedaży towaru wygasa po 14 dniach kalendarzowych od momentu odbioru zamówionego przez Państwa towaru.

Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

 Instrukcja zwrotu towaru:
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy kupna - sprzedaży należy poinformować sprzedawcę o swojej decyzji za pomocą oświadczenia wysłanego na adres mailowy po czym 
zwrócić kompletny towar wraz z oświadczeniem oraz potwierdzeniem zakupu do punktu sprzedaży w którym towar został kupiony. 

Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie. 

Zwrot dokonanych przez Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę) zostanie dokonany nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Państwa do chwili otrzymania z powrotem zwracanych towarów.

 

 

 

  REKLAMACJE

 

W celu zgłoszenia reklamacji Prosimy skontaktować się drogą mailową z odpowiednim salonem sprzedaży w którym towar został kupiony lub postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

1) Pobierz Formularz reklamacyjny

2) Reklamowany towar wraz z wypełnionym, podpisanym formularzem reklamacyjnym prosimy dostarczyć do salonu w którym towar został zakupiony. 

 

Salon sprzedaży Warszawa

ul. Popularna 31

02-473 Warszawa

 

Tel: +48 515 644 688

Email: warszawa@netman.pl

Salon sprzedaży Łódź

ul. Legionów 24

90-701 Łódź

 

Tel: +48 530 203 060

Email: lodz@netman.pl