Skup sprzętu IT

Ze względu na szybki rozwój technologii oprogramowanie wymaga coraz większej wydajności od komputerów z  tego powodu co pewien czas w dużych firmach dokonuje się wymiany starych komputerów na urządzenia nowszej generacji. I wówczas pojawia się problem: Co zrobić z tą dużą ilością zużytego przestarzałego sprzętu IT?

Stare komputery to kłopot szczególnie dla firm, które ze względów bezpieczeństwa oraz przepisów prawnych związanych z ochroną danych osobowych, nie mogą ich wyrzucić po prostu do kosza. Wiadomo, na dyskach komputerów zawarte są przecież cenne dane, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce. Co robić? Skontaktuj się z nami!

Od 2012r. prowadzimy skup przętu IT (używanych komputerów, monitorów, laptopów, smartfonów, drukarek, telewizorów itp.) Nasza oferta jest kierowana do firm i instytucji. Posiadamy własny transport którym odbierzemy sprzęt od klienta. Jesteśmy jednym z największych odbiorców sprzętu poleasingowego w Polsce.

Otrzymany od naszych klientów sprzęt IT zostaję poddany nieodwracalnemu niszczeniu danych, po czym zostaje sprawdzony pod kątem technicznym oraz wizualnym, na koniec jest wysyłana ostateczna wycena sprzętu do klienta. 
Informujemy że minimalna ilość sprzętu musi wynosić 10szt.
 

Formularz kontaktowy