Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 900,00 zł - 6 000,00 zł

Klasa

Klasa

Seria Procesora

Seria Procesora

Model Procesora

Model Procesora

Taktowanie Bazowe Procesora

Taktowanie Bazowe Procesora

Taktowanie Maksymalne Procesora

Taktowanie Maksymalne Procesora

Pamięć Cache Procesora

Pamięć Cache Procesora

Wielkość Ekranu

Wielkość Ekranu

Typ Matrycy

Typ Matrycy

Powłoka Matrycy

Powłoka Matrycy

Ekran Dotykowy

Ekran Dotykowy

Model Karty Graficznej

Model Karty Graficznej

Pamieć Karty Graficznej

Pamieć Karty Graficznej

Typ pamięci RAM

Typ pamięci RAM

Komunikacja

Komunikacja

Multimedia

Multimedia

Napęd

Napęd

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Laptopy poleasingowe DELL Precision

Seria komputerów, które znajdziesz w tej kategorii, to doskonały wybór dla każdego grafika, muzyka czy montażysty filmów. Wyposażone w bardzo dobrą kartę graficzną, a także procesor z najwyżej półki, laptopy poleasingowe DELL Precision doskonale sobie radzą z renderowaniem obrazu. Jest to jedno z tych urządzeń, które świetnie sprawdzi się w małej firmie kreatywnej, na przykład agencji interaktywnej, działającej prężnie w branży marketingu. Na laptopy używane DELL Precision stawiają także dziennikarze, copywriterzy, pisarze, blogerzy, adwokaci i jeszcze wiele innych grup zawodowych.

Laptop poleasingowy DELL Precision - dlaczego wybrać komputer używany?

Przede wszystkim ze względu na cenę. Nowe wersje mogą kosztować nawet w okolicy 5 tyś złotych! Jest to niemały wydatek, szczególnie dla małych i średnich firm. Również w wielkich korporacjach, gdzie trzeba zdecydować się na zakup sprzętu dla większej liczby pracowników, nowe urządzenia będą sporym obciążeniem dla budżetu. Używany laptop poleasingowy DELL Precision jest przede wszystkim tańszy, a jednocześnie cechować się będzie wysokiej jakości parametrami, na przykład wydajnymi i długotrwałymi podzespołami.

Używany komputer nie jest gorszy!

W sklepie internetowym Netman sprzedajemy urządzenia poleasingowe, które wykorzystywano do pracy nie dłużej niż 12 miesięcy. Oferujemy je w stanie idealnym! Dajemy komputerom drugie życie. Poza ceną, niewiele się one różnią od nowych wersji – tak samo jak one, mają wysokiej jakości parametry, podzespoły z najwyżej półki, a także charakteryzują się długą żywotnością. Co to oznacza dla Ciebie? Ogromne oszczędności, a także bezproblemową pracę na sprzęcie, który nigdy Cię nie zawiedzie.

Poleasingowe laptopy używane DELL - seria Precision

Producent ten dostarcza jedynie najwyższej jakości komputery, które cenione są w branży. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne chwalą sobie posiadanie laptopów firmy DELL. Szczególnie te z serii Precision charakteryzują się doskonałym dobraniem podzespołów. Świetnie sprawdzą się zarówno w pracy biurowej, kreatywnej, a także do grania w różne gry – nawet te o wyższych wymaganiach sprzętowych. Również używane, poleasingowe wersje sprawdzą się i w domu, i w pracy.

Używany komputer na miarę Twojego budżetu i potrzeb

Producent laptopów DELL Precision to możliwość wyboru komputera, który będzie w 100% dopasowany do Twoich potrzeb - zarówno upodobań, jak i pod względem wykonywanego zawodu. Nasze poleasingowe urządzenia świetnie sprawdzą się do tworzenia grafik za pomocą specjalistycznych programów, a także montażu filmów. Używane laptopy poleasingowe DELL Precision mogą także z powodzeniem posłużyć do tworzenia dokumentacji, ogółem pojętej księgowości, pisania i jeszcze wielu innych działań. Możesz z nich korzystać w celach rozrywkowych, na przykład do przeglądania internetu, oglądania filmów, a także do gier!

Zapraszamy do zakupu komputerów w sklepie Netman. Decydując się na nie, możesz być pewien, że nie zawiodą Cię podczas pracy, a to wszystko dzięki doskonale dobranym podzespołom.