Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Laptopy poleasingowe DELL Precision

Seria komputerów, które znajdziesz w tej kategorii, to doskonały wybór dla każdego grafika, muzyka czy montażysty filmów. Wyposażone w bardzo dobrą kartę graficzną, a także procesor z najwyżej półki, laptopy poleasingowe DELL Precision doskonale sobie radzą z renderowaniem obrazu. Jest to jedno z tych urządzeń, które świetnie sprawdzi się w małej firmie kreatywnej, na przykład agencji interaktywnej, działającej prężnie w branży marketingu. Na laptopy używane DELL Precision stawiają także dziennikarze, copywriterzy, pisarze, blogerzy, adwokaci i jeszcze wiele innych grup zawodowych.

Laptop poleasingowy DELL Precision - dlaczego wybrać komputer używany?

Przede wszystkim ze względu na cenę. Nowe wersje mogą kosztować nawet w okolicy 5 tyś złotych! Jest to niemały wydatek, szczególnie dla małych i średnich firm. Również w wielkich korporacjach, gdzie trzeba zdecydować się na zakup sprzętu dla większej liczby pracowników, nowe urządzenia będą sporym obciążeniem dla budżetu. Używany laptop poleasingowy DELL Precision jest przede wszystkim tańszy, a jednocześnie cechować się będzie wysokiej jakości parametrami, na przykład wydajnymi i długotrwałymi podzespołami.

Używany komputer nie jest gorszy!

W sklepie internetowym Netman sprzedajemy urządzenia poleasingowe, które wykorzystywano do pracy nie dłużej niż 12 miesięcy. Oferujemy je w stanie idealnym! Dajemy komputerom drugie życie. Poza ceną, niewiele się one różnią od nowych wersji – tak samo jak one, mają wysokiej jakości parametry, podzespoły z najwyżej półki, a także charakteryzują się długą żywotnością. Co to oznacza dla Ciebie? Ogromne oszczędności, a także bezproblemową pracę na sprzęcie, który nigdy Cię nie zawiedzie.

Poleasingowe laptopy używane DELL - seria Precision

Producent ten dostarcza jedynie najwyższej jakości komputery, które cenione są w branży. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne chwalą sobie posiadanie laptopów firmy DELL. Szczególnie te z serii Precision charakteryzują się doskonałym dobraniem podzespołów. Świetnie sprawdzą się zarówno w pracy biurowej, kreatywnej, a także do grania w różne gry – nawet te o wyższych wymaganiach sprzętowych. Również używane, poleasingowe wersje sprawdzą się i w domu, i w pracy.

Używany komputer na miarę Twojego budżetu i potrzeb

Producent laptopów DELL Precision to możliwość wyboru komputera, który będzie w 100% dopasowany do Twoich potrzeb - zarówno upodobań, jak i pod względem wykonywanego zawodu. Nasze poleasingowe urządzenia świetnie sprawdzą się do tworzenia grafik za pomocą specjalistycznych programów, a także montażu filmów. Używane laptopy poleasingowe DELL Precision mogą także z powodzeniem posłużyć do tworzenia dokumentacji, ogółem pojętej księgowości, pisania i jeszcze wielu innych działań. Możesz z nich korzystać w celach rozrywkowych, na przykład do przeglądania internetu, oglądania filmów, a także do gier!

Zapraszamy do zakupu komputerów w sklepie Netman. Decydując się na nie, możesz być pewien, że nie zawiodą Cię podczas pracy, a to wszystko dzięki doskonale dobranym podzespołom.