Laptopy Polesingowe i Używane - HP - Warszawa - Netman.pl

Filtruj według

Cena

Cena

  • 559,00 zł - 2 479,00 zł

Klasa

Klasa

Pamięć RAM

Pamięć RAM

Pojemność dysku

Pojemność dysku

Seria Procesora

Seria Procesora

Liczba rdzeni procesora

Liczba rdzeni procesora

Pamięć Cache Procesora

Pamięć Cache Procesora

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Typ Matrycy

Typ Matrycy

Rozdzielczość

Rozdzielczość

Ekran Dotykowy

Ekran Dotykowy

Typ pamięci RAM

Typ pamięci RAM

Multimedia

Multimedia

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Laptopy poleasingowe HP

Laptopy poleasingowe HP

HP Inc. lub Helwett-Packard to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne z Palo Alto w Kalifornii, posiadające ponad osiemdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji sprzętu komputerowego, laptopów, drukarek czy monitorów. W związku ze swoją bogatą historią i wkładem w rozwój jednostek komputerowych, laptopy poleasingowe HP są stałą pozycją w naszej ofercie, bowiem producent ten jest twórcą całej gamy modeli dedykowanych zarówno zastosowaniu biznesowemu jak również specjalistycznemu. Zaprojektowane przez Helwett-Packard, a dostępne w naszym portfolio laptopy poleasingowe klasy biznes charakteryzują się bardzo przemyślanym, a przez to eleganckim i prestiżowym wyglądem, wysoką jakością wykonania oraz wydajnymi podzespołami. Z tego też względu mają wśród konsumentów wielu oddanych zwolenników.

Używane laptopy biznesowe HP - wydajny sprzęt komputerowy do uniwersalnych zastosowań

Główne modele używanych lub poleasingowych laptopów biznesowych marki HP w ofercie sklepu internetowego Netman.pl to serie ProBook, EliteBook oraz ZBook.

Pierwsza z nich obejmuje urządzenia, które świetnie sprawdzą się w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak również będą atrakcyjne dla indywidualnych odbiorców z racji swojej względnej mobilności, uniwersalności, optymalnej wydajności przy niskim wykorzystaniu energii, wysokiej odporności na uszkodzenia i przede wszystkim niskiej ceny zakupu w stosunku do pozostałych modeli.

Linia HP EliteBook to flagowe biznesowe laptopy poleasingowe w naszym sklepie. Świadczy o tym jeszcze wyższa jakość wykonania w stosunku do serii ProBook, co przekłada się na bardzo reprezentatywny, często ekskluzywny wygląd notebooków. EliteBook to gama urządzeń o największej mobilności - kompaktowe gabaryty i niska waga laptopów-, ale również bezpieczeństwo danych oraz znacznie ponad przeciętna wydajność podzespołów dedykowana również bardzo uniwersalnemu wykorzystaniu: pracy biurowej, obsługi spotkań biznesowych, konferencji, prezentacji, przeglądaniu internetu lub multimediów.

Najbardziej zaawansowaną grupą używanych laptopów w naszej ofercie jest linia ZBook grupująca urządzenia o wysokiej mocy obliczeniowej i posiadająca podzespoły niezbędne profesjonalistom - grafikom, architektom, projektantom, dźwiękowcom - takie jak wydajne karty graficzne czy dźwiękowe. Seria ta w naszym portfolio to modele o najwyższej jakości wykonania, często o nieco większych gabarytach, służące jako stałe albo mobilne stacje robocze dla specjalistów.

Bogata oferta poleasingowych laptopów biznesowych HP w Netman.pl

Chodź rynek poleasingowego sprzętu komputerowego charakteryzuje się dużą zmiennością i problematycznością w ciągłości sprzedaży danych modeli, sklep internetowy Netman.pl dokłada wszelkich starań, by oferta poleasingowych i używanych laptopów biznesowych marki HP odpowiadała w jak największym stopniu na potrzeby naszych klientów. Bazujemy na trzech głównych liniach tej marki, które charakteryzują się ponadprzeciętnymi walorami zarówno użytkowymi jak również wizualnymi i plasują się w trzech różnych zakresach cenowych. To co łączy wszystkie to fakt, że dostępne w sprzedaży Netman.pl używane laptopy HP klasy biznes charakteryzują się nawet o 70% niższą ceną aniżeli nowe jednostki, przy czym w dalszym ciągu zachowują swoje walory, jak w momencie premiery. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na używane notebooki i ultrabooki HP.