Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Laptopy poleasingowe HP

Laptopy poleasingowe HP

HP Inc. lub Helwett-Packard to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne z Palo Alto w Kalifornii, posiadające ponad osiemdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji sprzętu komputerowego, laptopów, drukarek czy monitorów. W związku ze swoją bogatą historią i wkładem w rozwój jednostek komputerowych, laptopy poleasingowe HP są stałą pozycją w naszej ofercie, bowiem producent ten jest twórcą całej gamy modeli dedykowanych zarówno zastosowaniu biznesowemu jak również specjalistycznemu. Zaprojektowane przez Helwett-Packard, a dostępne w naszym portfolio laptopy poleasingowe klasy biznes charakteryzują się bardzo przemyślanym, a przez to eleganckim i prestiżowym wyglądem, wysoką jakością wykonania oraz wydajnymi podzespołami. Z tego też względu mają wśród konsumentów wielu oddanych zwolenników.

Używane laptopy biznesowe HP - wydajny sprzęt komputerowy do uniwersalnych zastosowań

Główne modele używanych lub poleasingowych laptopów biznesowych marki HP w ofercie sklepu internetowego Netman.pl to serie ProBook, EliteBook oraz ZBook.

Pierwsza z nich obejmuje urządzenia, które świetnie sprawdzą się w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak również będą atrakcyjne dla indywidualnych odbiorców z racji swojej względnej mobilności, uniwersalności, optymalnej wydajności przy niskim wykorzystaniu energii, wysokiej odporności na uszkodzenia i przede wszystkim niskiej ceny zakupu w stosunku do pozostałych modeli.

Linia HP EliteBook to flagowe biznesowe laptopy poleasingowe w naszym sklepie. Świadczy o tym jeszcze wyższa jakość wykonania w stosunku do serii ProBook, co przekłada się na bardzo reprezentatywny, często ekskluzywny wygląd notebooków. EliteBook to gama urządzeń o największej mobilności - kompaktowe gabaryty i niska waga laptopów-, ale również bezpieczeństwo danych oraz znacznie ponad przeciętna wydajność podzespołów dedykowana również bardzo uniwersalnemu wykorzystaniu: pracy biurowej, obsługi spotkań biznesowych, konferencji, prezentacji, przeglądaniu internetu lub multimediów.

Najbardziej zaawansowaną grupą używanych laptopów w naszej ofercie jest linia ZBook grupująca urządzenia o wysokiej mocy obliczeniowej i posiadająca podzespoły niezbędne profesjonalistom - grafikom, architektom, projektantom, dźwiękowcom - takie jak wydajne karty graficzne czy dźwiękowe. Seria ta w naszym portfolio to modele o najwyższej jakości wykonania, często o nieco większych gabarytach, służące jako stałe albo mobilne stacje robocze dla specjalistów.

Bogata oferta poleasingowych laptopów biznesowych HP w Netman.pl

Chodź rynek poleasingowego sprzętu komputerowego charakteryzuje się dużą zmiennością i problematycznością w ciągłości sprzedaży danych modeli, sklep internetowy Netman.pl dokłada wszelkich starań, by oferta poleasingowych i używanych laptopów biznesowych marki HP odpowiadała w jak największym stopniu na potrzeby naszych klientów. Bazujemy na trzech głównych liniach tej marki, które charakteryzują się ponadprzeciętnymi walorami zarówno użytkowymi jak również wizualnymi i plasują się w trzech różnych zakresach cenowych. To co łączy wszystkie to fakt, że dostępne w sprzedaży Netman.pl używane laptopy HP klasy biznes charakteryzują się nawet o 70% niższą ceną aniżeli nowe jednostki, przy czym w dalszym ciągu zachowują swoje walory, jak w momencie premiery. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na używane notebooki i ultrabooki HP.