Jest 78 produktów.

Pokazano 1-20 z 78 pozycji

Aktywne filtry

Laptopy poleasingowe Lenovo Thinkpad

Komputery tej klasy są często wykorzystywane w biurach jako narzędzie pracy. Laptopy poleasingowe Thinkpad od producenta Lenovo to urządzenia doceniane przez użytkowników. Pozwalają na bezproblemową i długą pracę, nawet bez konieczności podpinania ich pod ładowanie. Ze względu na wytrzymałą baterię, umożliwiają mobilność, możesz więc pracować w pociągu, autobusie czy siedząc w ulubionej kawiarni. Zdecyduj się na zakup laptopów używanych poleasingowych Thinkpad od Lenovo, które znajdziesz u nas w dobrej cenie.

Poleasingowe laptopy używane - Lenovo Thinkpad

Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w komputery przenośne, które proponujemy w tej kategorii naszego sklepu netman.pl? Przede wszystkim dlatego, że oferujemy je w atrakcyjnych cenach. Co więcej, pomimo tego, że są to sprzęty z drugiej ręki, to jednak charakteryzują się całkiem dobrymi parametrami, na przykład baterią o długiej żywotności czy nowoczesnymi podzespołami (kartą graficzną, procesorem, dyskiem i pozostałymi). Wiele z tych modeli to również dobry wybór dla graczy, którzy chcą pograć w ulubione produkcje, nie wydając na komputer tak dużo pieniędzy.

Laptop używany Thinkpad – dobry wybór dla małej firmy

Jeśli prowadzisz małe przedsiębiorstwo, całkiem dobrym wyborem może okazać się zakup komputera przenośnego poleasingowego. Jest to rozwiązanie wysoce ekonomiczne, szczególnie dla biznesów, które dopiero co startują ze swoją działalnością na rynku. Dostarczamy PC, które stanowią doskonałe narzędzie pracy do biur, a jednocześnie ich zakup nie obciąży tak bardzo zaplanowanego przez Ciebie, firmowego budżetu.

Poleasingowe laptopy Thinkpad – szeroki wybór modeli

Poznaj szeroki wybór modeli komputerów przenośnych używanych od producenta Lenovo, które proponujemy w tej kategorii naszego sklepu. Dostępne są tutaj różne serie, które różnią się podzespołami i przeznaczeniem. Stąd znajdziesz tutaj PC doskonały zarówno do pracy biurowej, do gier czy po prostu surfowania po sieci. Sprawdź serie używanych komputerów przenośnych Lenovo, które czekają w naszym sklepie na Ciebie!

Dlaczego warto zainwestować w używane laptopy poleasingowe od netman.pl?

Komputery z serii Thinkpad od producenta Lenovo, które prezentujemy w szerokim asortymencie naszego sklepu, to urządzenia, które w większości przypadków nie były używane dłużej niż rok. Oznacza to więc, że są praktycznie jak nowe! Poleasingowe laptopy Thinkpad mogą nosić znamiona normalnego korzystania z nich przez poprzedniego właściciela, jednakże nie przeszkadza to w pracy z nimi.

Komputery, z którego wcześniej korzystano ledwie przez rok, w większości przypadków są prawie, jak nowe. Co więcej, nasze laptopy poleasingowe używane Thinkpad, to w dużej mierze sprzęty nowoczesne, młode, które z powodzeniem udźwigną odtworzenie wymagającej gry w dobrej jakości graficznej. Dlatego też polecamy ich zakup zarówno zapalonym miłośnikom gier, pracownikom małych i średnich firm, dużych korporacji, a także każdemu, kto potrzebuje komputera do załatwiania podstawowych, domowych spraw.