Monitory Polesingowe i Używane - HP Full HD 22" 23" 24"- - Warszawa - Netman.pl

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Monitory Poleasingowe HP

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości sprzętu poleasingowego. Propozycja sklepu internetowego to między innymi monitory używane HP. Prezentowane produkty odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi oraz bardzo dobrą jakością wykonania, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Monitory poleasingowe HP posiadają regulowany kąt nachylenia ekranu, a ponadto są objęte 12-miesięczną gwarancją. Wszystko to powoduje, że oferowane przez nasz sklep internetowy sprzęty używane to doskonała opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli firm. Prezentowane produkty stanowią znakomite narzędzie do pracy oraz nauki.

HP to amerykańskie przedsiębiorstwo, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Zostało założone w 1939 roku jako firma zajmująca się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów najnowszej dostępnej technologii. Oferuje między innymi laptopy, serwery, drukarki oraz monitory HD.

Dlaczego warto postawić na sprzęt poleasingowy?

Zakup sprzętu poleasingowego niesie za sobą bardzo wiele zalet. Jedną z głównych jest fakt, że dzięki przeprowadzonej transakcji możliwe jest nabycie sprzętu, na który w normalnych warunkach wielu z nas nie byłoby stać. To, na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim fakt, że sprzęt poleasingowy nie oznacza wcale, że jest on w jakimś stopniu niesprawny czy zużyty. Oferowane przez naszą firmę monitory HP były używane przez kilka lub maksymalnie kilkanaście miesięcy, a ich średnia żywotność to około 7 lat. Powoduje to, że nowy nabywca może się cieszyć znakomitej jakości urządzeniem przez kilka lat jego eksploatacji. Prezentowane przez nas monitory posiadają jedynie standardowe i normalne ślady użytkowania, co w przypadku tego typu urządzeń nie jest żadną wadą.

To, co wyróżnia oferowane przez nas poleasingowe monitory HP to przede wszystkim niska cena. Standardowe urządzenia pochodzące od tego producenta kosztują w granicach 1-2 tysięcy złotych. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu możliwe jest nabycie produktów nawet za kilkukrotnie niższą cenę.

Monitory HP - postaw na sprawdzone rozwiązania

Produkty poleasingowe cieszą się sporym zainteresowaniem klientów przede wszystkim ze względu na ich niezawodność. Każdy z oferowanych sprzętów przechodzi konserwację oraz swego rodzaju testy mające na celu sprawdzenie wszystkich funkcji urządzenia. Daje nam to pewność oferowania wyłącznie sprawnych akcesoriów, które mogą być stosowane zarówno w warunkach domowych, jak i w małych firmach czy korporacjach.

Szeroka oferta firmy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także szeroka oferta firmy powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania poszczególnych modeli.