Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Monitory Poleasingowe NEC

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów poleasingowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi monitory używane NEC. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów oraz wysokiej jakości podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Oferowane akcesoria posiadają regulację w kilku płaszczyznach. Każdy z użytkowników może dostosować zarówno wysokość, jak i kąt nachylenia ekranu, co sprawia, że urządzenie będzie znakomitym rozwiązaniem zarówno dla nastolatka, jak i osoby dorosłej. Oprócz tego sprzęt posiada 12-miesięczną gwarancję oraz wszelkie niezbędne akcesoria, jak kabel zasilający czy też kabel sygnałowy. Powoduje to, że wszystkie niezbędne elementy znajdują się w zestawie, a sprzęt jest gotowy do użycia niemal natychmiast po wyjęciu z pudełka.

NEC to japońskie przedsiębiorstwo technologiczne założone w 1899 roku. Zajmuje się ono produkcją sprzętu komputerowego, telekomunikacyjnego oraz elektronicznego. Firma zdobyła renomę praktycznie na całym świecie dostarczając wysokiej klasy sprzęty, które odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz funkcjonalnością.

Monitory poleasingowe NEC – dlaczego warto?

Sprzęty poleasingowe cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Dzieje się tak przede wszystkim za przyczyną korzystnych cen produktów. Nowe monitory dostarczane przez firmę NEC mogą kosztować nawet 3 tysiące złotych. Korzystanie z ofert poleasingowych pozwala na nabycie najwyższej klasy produktów za cenę kilkukrotnie niższą od pierwotnej. To, na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim fakt, że urządzenia poleasingowe są cały czas sprawnie działającymi sprzętami posiadającymi wyłącznie naturalne ślady użytkowania, które nie mają wpływu na jakość działania produktów. Powoduje to, że prezentowane akcesoria mogą być stosowane zarówno w warunkach domowych, jak i w małych firmach czy korporacjach.

Bardzo ważną informacją jest fakt, że oferowane przez nas poleasingowe monitory NEC odznaczają się żywotnością na poziomie co najmniej 7 lat, a oferowane przez nas sprzęty to najczęściej kilku lub maksymalnie kilkunastomiesięczne urządzenia. Wszystko to powoduje, że po zakupie monitora można korzystać z jego funkcji przez co najmniej kilka lat bez oznak zużycia.

Szeroka propozycja firmy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepy internetowego powoduje, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Nasza propozycja to między innymi monitory o przekątnej ekranu 22, 23 lub 24 cale, co daje pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Oferowane przez naszą firmę poleasingowe monitory NEC mogą współpracować zarówno z najnowocześniejszymi, jak i nieco starszymi komputerami stacjonarnymi. Oprócz tego mogą być również podłączone do laptopa jako dodatkowy monitor wspomagający wykonywanie codziennych obowiązków służbowych.