Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 318,00 zł - 1 699,00 zł

Klasa

Klasa

Marka

Marka

Seria Procesora

Seria Procesora

Model Procesora

Model Procesora

Liczba rdzeni procesora

Liczba rdzeni procesora

Liczba Wątków Procesora

Liczba Wątków Procesora

Taktowanie Bazowe Procesora

Taktowanie Bazowe Procesora

Taktowanie Maksymalne Procesora

Taktowanie Maksymalne Procesora

Pamięć Cache Procesora

Pamięć Cache Procesora

Wielkość Ekranu

Wielkość Ekranu

Typ Matrycy

Typ Matrycy

Powłoka Matrycy

Powłoka Matrycy

Rozdzielczość

Rozdzielczość

Ekran Dotykowy

Ekran Dotykowy

Model Karty Graficznej

Model Karty Graficznej

Pamieć Karty Graficznej

Pamieć Karty Graficznej

Typ pamięci RAM

Typ pamięci RAM

Komunikacja

Komunikacja

Multimedia

Multimedia

Napęd

Napęd

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Komputery stacjonarne

Poleasingowe komputery stacjonarne - wysoka jakość w niskiej cenieKomputery stacjonarne dla firm to zaawansowany sprzęt komputerowy stworzony zarówno do obsługi bieżącej działalności gospodarczej, pracy serwerowej, jak również profesjonalnego wykorzystywania przez specjalistów zatrudnionych w danej firmie. W tworzenie i dystrybucję tego rodzaju urządzeń zaangażowani są główni liderzy rynku komputerowego tacy jak Dell, HP, Lenovo czy Toshiba. Inżynierzy zatrudnieni w tych markach projektują wysoce wydajny, a przede wszystkim niezawodny sprzęt komputerowy, który nawet po długotrwałym wykorzystaniu zachowuje swoje cenne walory użytkowe jednak trzeba mieć na uwadze, że tego rodzaju produkty w stanie nowym są obarczone bardzo wysokim kosztem zakupu. Dlatego też komputery stacjonarne dla firm, najczęściej trafiają jako jednostki robocze na dwu lub trzyletni okres leasingowego użytkowania po czym sprzęt jest wymieniany. Poleasingowe komputery stacjonarne są wykupywane przez nasz sklep internetowy i przygotowywane do dalszej odsprzedaży jako sprzęt w pełni niezawodny i posiadający wysoką wydajność użytkową. Co istotne, oferowane przez nas używane komputery stacjonarne posiadają cenę o wiele bardziej przystępną, nawet 70% niższą aniżeli nowe jednostki robocze, zachowując przy tym swoją wrodzoną wydajność i bezawaryjność.

Szeroka oferta komputerów używanych

Nasza oferta poleasingowych komputerów stacjonarnych dedykowana jest zarówno dla klientów detalicznych, jak również firm czy jednostek administracyjnych lub oświatowych. W swoim portfolio posiadamy różnego rodzaju komputery używane - zarówno kompaktowe jednostki robocze stworzone do różnorodnej pracy biurowej, które łatwo zagospodarować przy ograniczonej powierzchni biurowej; poprzez większe komputery stacjonarne, przeznaczone do bardziej zaawansowanych, specjalistycznych zadań, które podatne są na łatwą rozbudowę podzespołów; aż po duże, bardzo wydajne jednostki serwerowe, dedykowane do szybkiej obsługi ruchu internetowego. Każdy poleasingowy komputer przed trafieniem do sprzedaży jest gruntownie sprawdzany przez naszych specjalistów pod kątem stanu technicznego tak, był w pełni niezawodny i właściwe dla siebie wydajny. Każda jednostka komputerowa posiada również przypisaną określoną klasę zużycia - A+, A lub A- - odpowiadającą wizualnemu stanowi technicznemu, nie mniej wszystkie z oferowanych przez nas komputerów stacjonarnych są w pełni sprawne technicznie, niezależnie od posiadanej klasy. Po za tym, przed zakupem istnieje możliwość dostosowania parametrów danego komputera poleasingowego według własnych potrzeb, a więc rozbudowa jednostki o dodatkową ilość pamięci RAM czy większy dysk nie stanowi żadnego problemu. Te wszystkie elementy naszej działalności przekładają się na bardzo szeroki wybór i wpisują się w naszą ideę by starać się zaspokoić każde gusta oraz wymagania.

Tanie komputery używane

Musimy zaznaczyć, że każdy z oferowanych przez nas poleasingowych komputerów stacjonarnych posiada zainstalowany oryginalny system Windows co dodatkowo w znaczący sposób obniża koszta wejścia w posiadanie gotowej do pracy jednostki gdyż legalny system operacyjny to spory wydatek. Tym samym zakupiony w naszym sklepie internetowym używany komputer stacjonarny jest gotowy do natychmiastowej pracy. Co więcej każda sprzedawana jednostka jest objęta co najmniej roczną gwarancją z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy. Wybór używanego komputera to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą w niskiej cenie posiadać bardzo wydajny i długotrwale działający sprzęt komputerowy. To również idealna okazja dla młodych firm by bez dużego wydatku zaopatrzyć się w jednostki do obsługi swojej działalności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupu, a w razie pytań służymy pomocą i kierujemy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Komputery stacjonarne