Poleasingowe telefony i smartfony | Netman.pl Warszawa, Łódź, Kraków - Warszawa - Netman.pl

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Telefony poleasingowe

Poleasingowe telefony komórkowe

W ofercie sklepu internetowego Netman.pl znajdą Państwo różnego rodzaju poleasingowe telefony komórkowe. Urządzenia te odkupiliśmy od dużych firm i korporacji, w których były wykorzystywane jako firmowy sprzęt dla pracowników przez maksymalnie dwuletni okres użytkowania w ramach leasingu. Po odkupieniu przez naszą firmę, poleasingowe smartfony przeszły rzetelny proces wdrożenia do ponownej sprzedaży. W pierwszej kolejności określiliśmy ich stan wizualny i techniczny dzieląc otrzymane jednostki na poszczególne klasy zużycia - od klasy A+ poprzez klasę A i A- po klasę B. W większości, proponowany przez nas sprzęt to urządzenia najwyższej klasy czyli A+ lub A, posiadające idealny stan techniczny oraz wizualny, albo jedynie nieznaczne ślady użytkowania. Określony również został faktyczny stan baterii - bazujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych bateriach dzięki czemu jesteśmy w stanie określić rzeczywisty stopień zużycia w odniesieniu do specyfikacji producenta. Nie spotkają się Państwo z sytuacją, w której telefony zostały wyposażone w tańsze i gorszej jakości zamienniki, które będąc fabrycznie nowe, mimo to pozwolą na krótszy czas użytkowania telefonu aniżeli oryginalna bateria po dwuletnim okresie użytkowania. Kolejnym krokiem w procesie przygotowawczym jest programowe wyczyszczenie danych z poleasingowych telefonów zgodnie z RODO oraz innymi, licznymi certyfikatami ochrony danych oraz przywrócenie fabrycznych ustawień systemowych. Tym samym, kupując w Netman.pl poleasingowy smartfon, mogą mieć Państwo pewność, że będzie on w pełni sprawny, zgodny z warunkami oferty i gotowy do natychmiastowego działania jak fabrycznie nowa sztuka.

Szeroka oferta poleasingowych smartfonów

Bazujemy jedynie na telefonach wiodących, światowych producentów. Chodź rynek poleasingowych telefonów komórkowych charakteryzuje się dużą zmiennością, staramy się dostarczać sprzęt telefoniczny dla jak najszerszej grupy klientów. Tym samym w naszej ofercie mogą Państwo spotkać zarówno modele flagowe takie jak Apple iPhone, Samsung Galaxy linii S czy Note, Huawei linii P czy Xiaomi linii Mi, jak również modele ze średniej półki, takie jak chociażby Samsung Galaxy linii A, J lub M czy Xiaomi linii Redmii lub Poco. Wszystkie oferowane przez nas sztuki objęte są przynajmniej 12 miesięczną gwarancją co jest dowodem na pełną sprawność naszych poleasingowych smartfonów. Również każdy z oferowanych modeli można przed zakupem zobaczyć i sprawdzić w jednym z naszych trzech punktów usytuowanych w największych miastach Polski: Warszawie, Łodzi i Krakowie. 

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz do zapoznania się z naszą ofertą poleasingowych telefonów komórkowych.